logo
Alemin Kralı 67. Bölüm Final Alemin Kralı 67. Bölüm Final

Aslan, bir çocuk daha istemektedir. Ancak Asalet, Mehveş ve Aslan'ı bir türlü yalnız bırakmaz. Aslan'da ayağı sargılı olduğu için sakat numarası yapar ve Asalet'i pilav gününe gitmeye ikna eder.

7 Yorum Yapılmış
Alemin Kralı 66. Bölüm Alemin Kralı 66. Bölüm

Attan düşüp evin salonuna yerleşen Aslan, hal ve hareketleriyle Asalet'i sinirlendirir. Aslan'a katlanamayan Asalet, mutfağa yerleşir.

0 Yorum Yapılmış
Alemin Kralı 65. Bölüm Alemin Kralı 65. Bölüm

Aslan, çocukluk arkadaşı Dündar'ın petshopa gelmesiyle gerilir. Dündar, çocukluk ve gençlik yıllarında her alanda Aslan'ı geçmiş ve Aslan hep ikinci planda kalmıştır.

0 Yorum Yapılmış
Alemin Kralı 64. Bölüm Alemin Kralı 64. Bölüm

Aslan ve Kubat maddi sıkışıklıklar yüzünden ek iş yapmaya karar verirler. Özel bir doktorun ürettiği yeni ilaçları deniyorlardır. Ancak bu ilaçların yan etkileri onlarda büyük değişikliklere neden olur

0 Yorum Yapılmış
Alemin Kralı 63. Bölüm Alemin Kralı 63. Bölüm

Asalet Aslan'a paralarını elinden alacağını söyler. Aslan'da Asalet'le dalga geçip işleri için bankaya gider. O sırada bankada bir soygun gerçekleşir.

2 Yorum Yapılmış
Alemin Kralı 62. Bölüm Alemin Kralı 62. Bölüm

Asalet, Aslan'ın nazara inanmadığını ve nazardan korkmadığını anlayınca bir plan yapar. Amacı Yılmaz ile anlaşıp İstanbul'un en ünlü nazar değdiren çifti Neriman ve Hamdi'yi eve getirtmek ve Aslan'ı rahatsız etmektir

0 Yorum Yapılmış
Alemin Kralı 61. Bölüm Alemin Kralı 61. Bölüm

Mehveş'in evden ayrıldığını öğrenen Aslan, çılgına döner ve hemen karısının peşine düşer. Eve geri dönen Mehveş'in, Aslan'a sürpriz bir haberi vardır.

0 Yorum Yapılmış
Alemin Kralı 60. Bölüm Alemin Kralı 60. Bölüm

Aslan'ın, çalıştığı gazinonun sahibi Yılmaz'ın kız kardeşi Şelale ile magazinde haberlerinin çıkması Mehveş'i ve Asalet'i çılgına çevirir.

3 Yorum Yapılmış
Alemin Kralı 59. Bölüm Alemin Kralı 59. Bölüm

Aslan ve Mehveş'in nasıl tanıştığını soran Oben, babasının "Annen güzel sesime vuruldu kızım." demesinden sonra Asalet, Aslan'la dalga geçmeye başlar.

0 Yorum Yapılmış
Alemin Kralı 58. Bölüm Alemin Kralı 58. Bölüm

Jülide, uçakta tanıştığı Atakan'la aşık olup evlenmeye karar verir. Atakan'ın babası çok zengindir ve Jülide'yi çok beğenmese de akşama istemeye gidecektir.

5 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler