logo
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.Bölüm

Meydana gelen bütün olayların bir plan dahilinde olduğunu düşünen Ceylan haklı olduğunu düşündüğü bu durumu anlatmak adına hemen kafasında bir düşünce olduğunu düşündüğü Ünal Kaplan'ın yanına gider.

1 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82.Bölüm

Hastaneden döndüğü sırada Mürsel'in tuzağına gelen Hızır, Ünal'ın desteğiyle birlikte bu tuzağı atlatmayı başarıyor. Yara alan Mürsel'in hayatını kaybetmesini duymadan huzura ermeyecek Hızır

2 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81.Bölüm

Ekrem dışında farklı hainlerinde olduğunu anlayan Hızır acil olarak dışarıya çıkmak adına çareler düşünmektedir. Dışarda olan olaylarla yüzleşerek hanesinin yaşadığı sorunlara hesap sormak ister.

3 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.Bölüm

Hızır'ın masada bulunan yerini alan Meryem, ailesi için tehdit oluşturan düşmanlarını bulmak amacında kendisinden emindir. Eşine hasret kaldığı bu zamanlarda metanetli olur ve herşeyi içine atarak planlarını uygulamaya alır.

2 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.Bölüm

Hızır karşısına kurulan tuzaklar neticesinde komploya kurban gidiyor ve bir anda hapishanede buluyor kendisini. Herkes bir şekilde kötü durumdayken daha yakayı ele vermeyen Alparslan ile İlyas ise yakalanmadan bir an önce av peşine düşer.

2 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.Bölüm

Çakırbeyli'nin düşmanları harekete geçmiştir. İçerden ve dışardan harekata başlamıştır. Bir taraftan kaleyi içten yıkmayı düşünen Ekrem, bir taraftan da savurduğu tehditlerle korkutmaya çabalayan Mürsel

1 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 77.Bölüm

Hızır düşmanlarını birbir eleyip devam ettiği yolun sonunda esas muhattap olması kişilerin elbet karşısına geleceğini düşünmektedir.

2 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76.Bölüm

Yaptığı suça dostu olarak gördüğü İlyas'ı dahil eden Yaşar'ın amacı kardeşinin hayatını kaybetmesi olayında kendisine suçu yıkan Ekrem'in bu planından kurtulmaktır.

1 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm

Çakırbeyli ailesindeki matem durumu bir türlü bitmemektedir. Mübeccel'in hayatını kaybetmesi henüz kendisine gelememiş olan ailenin yeniden sarsılmasına neden olur. Kadınlar ve çocuklara ilişen düşman artık yakında aranmaktadır.

1 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74.Bölüm

Kızının hayatını kaybetmesine neden olan düşmanından bütün aksiliklere rağmen öcünü almayı başaran Hızır, az da olsa kalbinin soğumasını sağlamıştır.

1 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler