logo
Söz 15.Bölüm Söz 15.Bölüm

Türkmen köyünde bulunan insanları korumak adına görevlendirilen Tim ile köyü ele geçirmek amacında olan hainler arasında çıkan büyük bir çatışma yaşanır.

2 Yorum Yapılmış
Söz 14.Bölüm Söz 14.Bölüm

Askerlerin olduğu birliğe teröristler tarafından büyük bir saldırı gerçekleşir. Hazırlıkları olmadan bu saldırıya uğrayan Tim zor zamanlar geçirecektir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 13.Bölüm Söz 13.Bölüm

Görevlerinin iptal edilmesinin ardından sivil hayata giren Tim'dekiler eski askerlik günlerine karşı büyük bir özlem beslemektedir

0 Yorum Yapılmış
Söz 12.Bölüm Sezon Finali Söz 12.Bölüm Sezon Finali

Yavuz komutanın elinde bulunan Çolak son bir hamleyle Sebo'nun yardım etmesiyle beraber kurtulur

3 Yorum Yapılmış
Söz 11.Bölüm Söz 11.Bölüm

Kudretdereli'nin hayatını kaybederek şehitlik mertebesine ulaşmasının ardından bütün silahlı kuvvetler temizlik harekatı gerçekleştirmek üzere hazırlığa başlarlar.

0 Yorum Yapılmış
Söz 10.Bölüm Söz 10.Bölüm

Erdem, Yavuz'un son isteği olan şeyi yapar. İHA'yı Yavuz'un olduğu yere atış yapması için koordinatları verir. Fakat Çolak'ın beklenmedik değişik bir planı mevcuttur.

1 Yorum Yapılmış
Söz 9.Bölüm Söz 9.Bölüm

Keşanlı, Çaylak ile Karabatak çatışmanın ardından Yavuz'un kaza yaptığı yere geldiklerinde Yavuz'un oradan ayrıldığını öğrenirler. Yavuz kayıplara karışmıştır.

1 Yorum Yapılmış
Söz 8.Bölüm Söz 8.Bölüm

Çolak'ın kurduğu bombayı etkisiz hale getirmek isteyen Yavuz, canını ortaya koyarak uğraşıyor. Çolak, Karabayıt'da kötü sonuçlar ortaya çıkarabilecek biyolojik bir patlama için çalışmalara başlar

0 Yorum Yapılmış
Söz 7.Bölüm Söz 7.Bölüm

Kaçmak için fırsat kollayan Çolak bir an bularak kayıplara karışır. Yavuz acil olarak olay yerine doğru hareket eder. Üstüne üstelik kendisinin bir tuzağa doğru yol attığını bilmemektedir.

0 Yorum Yapılmış
Söz 6.Bölüm Söz 6.Bölüm

Timdekiler en sonunda Çolak'ı almışlardır fakat ortada gelişen bir kriz yaşanmaktadır. Aynı zamanda özel kuvvetlere ait 6 adet askeride Çolak'ın adamları alıkoymuştur.

2 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler