logo
Savaşçı 29.Bölüm Savaşçı 29.Bölüm

Savaşçı 29.Bölüm izle 28 Ocak 2018 tarihli fox tv dizisi tek parça ve full hd olarak Savaşçı Son Bölüm izle meniz için burada.

0 Yorum Yapılmış
Savaşçı 28.Bölüm Savaşçı 28.Bölüm

Savaşçı 28.Bölüm izle 21 Ocak 2018 tarihli fox tv dizisi tek parça ve full hd olarak Savaşçı Son Bölüm izle meniz için burada.

0 Yorum Yapılmış
Savaşçı 27.Bölüm Savaşçı 27.Bölüm

Savaşçı 27.Bölüm izle 14 Ocak 2018 tarihli fox tv dizisi tek parça ve full hd olarak Savaşçı Son Bölüm izle meniz için burada.

0 Yorum Yapılmış
Savaşçı 26.Bölüm Savaşçı 26.Bölüm

Paşa'nın, Pia hakkında duyduğu şüpheler acaba gerçek mi olacak ? Pia'nın hayatına dahil olması acaba Temo'nun planına dair bir hareket mi ?

0 Yorum Yapılmış
Savaşçı 25.Bölüm Savaşçı 25.Bölüm

Savaşçı 25.Bölüm izle ve Savaşçı son bölüm izle 17 Aralık 2017 tarihli fox tv dizisi tek parça ve full hd olarak izle meniz için burada.

0 Yorum Yapılmış
Savaşçı 24.Bölüm Savaşçı 24.Bölüm

Kopuz Albay, Temo'yu bitirmek için kendisinden emindir. Kendisine gelen her türlü bilgiyi değerlendirmeye alır. Temo'da iletişim halinde olduğu öteki terör örgütleriyle birlikte yapılacak bir oluşum için hazırlık içindeyken bir taraftan da

0 Yorum Yapılmış
Savaşçı 23.Bölüm Savaşçı 23.Bölüm

Alıkoyulan mühendisleri bulup almak için çalışmalara başlayan Tim, bu operasyonda Azerbaycan'a ait özel tim ile birlikte çalışacaktır.

2 Yorum Yapılmış
Savaşçı 22.Bölüm Savaşçı 22.Bölüm

Kırlangıç Paşa, Temo'nun savurduğu tehditlere maruz kalırken, gelen bir haber yüzünden çok sinirlenen Haydar Yüzbaşı hiç vakit geçirmeden çalışmalara başlar.

0 Yorum Yapılmış
Savaşçı 21.Bölüm Savaşçı 21.Bölüm

Sınırın diğer tarafında Doktor'u alan Kopuz Albay ile timdekiler dönüş yoluna girdiklerinde sayıları bir hayli fazla olan bir terörist grubuyla karşılaşır ve aralarında çatışma çıkar.

0 Yorum Yapılmış
Savaşçı 20.Bölüm Savaşçı 20.Bölüm

Kağan yüzbaşı ile timdekiler Kopuz'un hayatı hakkında büyük bir endişe halindeyken Kutalmış generalin söyleyeceği görev timde bazı rahatsızlıkların yaşanmasına neden olacaktır.

0 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler